Na našu spoločnosť dnes závažným, klamlivým a znevažujúcim spôsobom zaútočil na svojej tlačovej konferencii Radoslav Procházka. Procházka, ktorý je obvinený zo zločinu skrátenia dane a poistného, ktorý nevie preukázať ako a čím ručí za miliónový úver pre svoju politickú stranu a ktorého osobný priateľ exekuuje mesto Martin ( ktoré ale pravdepodobne R.Procházka proti tomuto právnikovi nezastupuje).Poľnohospodárska pôda je obyčajná slovenská malá firma, bez akéhokoľvek politického krytia bez zahraničných spoločníkov či investorov, bez zahraničných adries kdekoľvek vo svete. Nikto z nás nie je sused ani kamarát ani sponzor Fica, Figela, Bugara, Matoviča, Sulíka, ani nikoho iného zo slovenských politikov. Ako mnohým iným, aj nám život strpčujú nezmyselné politické súboje a najmä následná zmena zákonov a podmienok pre podnikanie, lebo práve tie sú najväčšou brzdou malých a stredných podnikateľov. Nikdy nám štát nepomohol, nedostali sme žiaden príspevok ani podporu ako veľkí podnikatelia či zahraničné firmy, ktoré sem prichádzajú. Sme malá ale stabilná spoločnosť, niektoré projekty nám vyšli, niektoré nie, aj to patrí k podnikaniu.

Čítať ďalej: Stanovisko

Vyjadrenia Radoslava Procházku na dnešnej tlačovej konferencii považujeme za jeho snahu akoukoľvek témou na seba pritiahnúť mediálnu pozornosť pred blížiacimi sa voľbami.

Čítať ďalej: Vyhlásenie

Marek Noga, konateľ spoločnosti Poľnohospodárska pôda, s.r.o.

Vážení priatelia, vlastníci poľnohospodárskej pôdy,

Chceme Vás upozorniť, ako potencionálnych predávajúcich, aby ste si vždy vopred dôkladne preverili, kde sa Vaša predmetná parcela nachádza, či nie je potenciálne atraktívna pre využitie v budúcnosti iným ako poľnohospodárskym účelom a naopak - rovnako je potrebné, aby ste preverili, či na Vašom pozemku neviaznu rôzne vecné bremená a iné ťarchy alebo práva iných osôb, ktoré tento pozemok zaťažujú.

Čítať ďalej: Výzva vlastníkom poľnohospodárskej pôdy

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2008 a zaoberá sa poradenstvom, sprostredkovaním a výkupom poľnohospodárskej pôdy na území SR. Dlhoročné skúsenosti a kvalifikovaný tím profesionálov sú pre našich klientov zárukou spokojnosti s poskytovanými službami.